MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Okul ve Kurumlarımızın Dikkatine! DYS Eğitim Programı - ÇOK ÖNEMLİ

Tüm Okul ve Kurumlarımızın Dikkatine! DYS Eğitim Programı - ÇOK ÖNEMLİ

DYS´nin (Doküman Yönetim Sistemi)  yaygınlaştırılması sürecinde Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı´nın 01.03.2017 tarih ve 2641560 sayılı yazıları gereği, Müdürlüğümüze bağlı tüm resmi okul ve kurumlarımız DYS´ye dahil edilecektir. Bu kapsamda okul ve kurum müdürlüklerimizde DYS´de yazışma yapacak idari personellere ( Müdür, Müdür Baş Yardımcısı , Müdür Yardımcısı, Memur, VHKİ, Bilgisayar İşletmeni v.b.) web sitemizde yayınlanan program çerçevesinde DYS´ye geçiş sürecinden önce 9 saat DYS´ye geçiş sürecinden sonra 9 saat olmak üzere toplam 18 saat eğitim verilmesi planlanmıştır. Web sitemizde yayınlanan programda isimleri yazılı tüm idari personellerimizin DYS eğitim Seminerlerine katılması zorunlu olup, eğitim sonunda DYS Eğitim Seminerleri Katılım Belgesi verilecektir. Eğitim Seminerlerine katılmayanlar için telafi eğitim programları düzenlenmeyecek, teknik destek verilmeyecek ve tüm sorumluluk eğitime katılmayan idari personellerde olacaktır. Müdürlüğümüz toplantı salonunda düzenlenecek olan DYS Eğitim Seminerlerine yazışma yapacak tüm idari personellerimizin katılması, herhangi bir gecikme ve aksaklığa meydan verilmemesi hususu tüm okul ve kurum Müdürlüklerimize önemle duyurulur.

 

Eğitimlere listede ismi olan tüm idari personeller katılacak olup, her kurumdan en az bir kişinin kişisel veya kurumsal dizüstü bilgisayar ile katılması rica olunur. 

Eğitim Programı İçin Tıklayınız

Üst Yazı İçin Tıklayınız

Kaymakamlık Onayı İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.