MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYS Eğitim Seminerleri Programı

DYS Eğitim Seminerleri Programı

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı´nın 01.03.2017 tarih ve 2641560 sayılı yazıları gereği, Müdürlüğümüze bağlı tüm resmi okul ve kurumlarımız DYS´ye dahil edilmiştir. Bu kapsamda okul ve kurum müdürlüklerimizde DYS´de yazışma yapacak idari personellere ( Müdür, Müdür Baş Yardımcısı , Müdür Yardımcısı, Memur, VHKİ, Bilgisayar İşletmeni v.b.) 30/09/2017 tarihinden itibaren Müdürlüğümüz toplantı salonunda ekteki program doğrultusunda ilk seminerler verilmeye başlanacaktır. (İkinci Seminelere ilişkin detaylar daha sonra Müdürlüğümüz web sitesinde duyurulacaktır)

Okul ve kurumlarımızdaki tüm idarecilerin ekteki program doğrultusunda seminerlere zamanında katılması herhangi bir aksaklığa meydan vermemesi gerekmektedir. Program dışında ek seminerler düzenlenmeyecektir. Seminere mazeretsiz katılmayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Seminere katılan tüm idarecilerimiz DYS ortamı dışında Müdürlüğümüzce aksi belirtilmedikçe yazışma yapılmayacaktır. 

 

Program için tıklayınız (İlk Seminer)

Seminerlere Katılacak İdareci Listesi (Listede ismi olmayan idareciler de seminerlere katılacaktır.)

 

NOT: Müdür Yetkili Ücretli Öğretmenler Katılmayacaklardır.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.