MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YKS SINAVINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE KARİYER TOPLANTISI

YKS SINAVINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE KARİYER TOPLANTISI

    İlçe Kaymakamımız Dr.Hacı Arslan UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Halk Eğitim ve (ASO) Müdürlüğü bünyesinde açılmış olan YKS sınavına hazırlık aşamasındaki öğrencilerle kariyer toplantısında buluştular.

    Toplantıda konuşan Sayın UZAN; Elinizden gelenin en iyisini yapabileceğiniz düşüncesiyle sınava girin ve başlayın diyen UZAN, YKS adaylarına önerilerini şöyle sıraladı. Öğrenciden öğrenciye farklılaşan ve değişen bu durumu deneme sınavları ile keşfedip kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz. Ancak sınava başarılı olduğunuz aynı zamanda size puan getirisi fazla olan testten başlamanız sizi hem morallendirecek hem de zamanı doğru kullanmanız açısından büyük avantaj sağlayacaktır.

    Emin olup sınava başladığınızda, özellikle doğru çözdüğünüz sorularla yol aldıkça rahatladığınızı ve zihninizin daha açık ve sınava odaklanmanızın arttığını fark edeceksiniz. Ancak ne olursa olsun sınav süresince bazen ritminizin düştüğünü, dikkatinizin dağılarak zorlandığınız anlar olacaktır. Sınav boyunca aynı eforla ve performansta olmanız mümkün olmayacaktır. Böylesi durumlarda küçük ama yararlı ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum dedi.

29-05-201929-05-201929-05-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.