MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yemişen Köyü Okulunda Ata Tohumu ile Sebze Bahçesi Yetiştirildi
![Yemişen Köyü Okulunda Ata Tohumu ile Sebze Bahçesi Yetiştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_07/09205120_img20240709wa0010.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL Yemişen Köyü okulu öğrencileri, öğretmenleri ve idarecileri ile birlikte sebze bahçesi olarak hazırlanan alanda incelemelerde bulunarak okul müdüründen bilgi aldı.
Okul müdürü Murat ATAŞ; sağlıklı yaşam için ata tohumu fikriyle yola çıktıklarını ve öğrencilerde yaparak, yaşayarak öğrenme eğitim modeli ile daha kalıcı bilinç oluşturma, yardımlaşma ve sorumluluk bilincini geliştirme,toprak ile temas ederek doğa sevgisini kazanma farkındalıklarını kazandırmaya çalıştıklarını ifade etti.