MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TURGUT ÖZAL ORTAOKULU BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE TEOG DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

TURGUT ÖZAL ORTAOKULU BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE TEOG DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürümüz Ali Çiçekli Turgut Özal ortaokulu branş öğretmenleriyle bir araya gelerek TEOG 1.Aşama sınav değerlendirmesi yaptılar. Toplantıda sınav öncesi öğretmenlerimizin büyük bir gayret gösterdikleri ve profesyonel olarak çalıştıkları son verilerden  ortaya çıkmıştır, umut ediyoruz ki ilerleyen zaman diliminde daha iyi sonuçlar elde edilecek.

 

     Çalışma ortamını aile ortamına dönüştürerek birlikte ekip çalışmalarına önem verilirse ve öğrencilerin sınav heyecanları minimuma çekilirse başarının artmasına yardımcı olacak ve öğrencilerimizin  daha iyi liselerde eğitim görmeleri sağlanacaktır. Farklı faaliyetler ile projeler üretilmesi ve sosyal faaliyetlerle öğrenci velileri işbirliği sağlanması hususlarına değinildi. Anasınıfı öğrencilerini de ziyaret eden Müdürlerimiz Toplantıya davetlerinden dolayı Okul aile birliği başkanına, idareci ve öğretmenlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

 

03-12-201503-12-201503-12-201503-12-2015

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.