MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TURGUT ÖZAL ORTAOKULU 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE MESLEK TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TURGUT ÖZAL ORTAOKULU 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE MESLEK TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

      Turgut Özal Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri ile buluşan İlçe Kaymakamımız Ömer ŞAHİN, Aile Hekimi Dr.İdil KÜÇÜKEFE ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP,İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Rıdvan SELVİ, Çevre Mühendisi ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abdullah BİNGÖL öğrencilerimize yönelik Mesleki Tanıtım Seminerinde konuşarak rehberlik ettiler.

      "Geleceğimizin temeli siz öğrenciler 8. sınıfdan sonra ki öğrencilik hayatınıza devam edebilmeniz için iyi bir lise, liseden sonrada iyi bir üniversiteye gideceksiniz. İlerleyen hayatınızda kaliteli yaşam sürdürebilmeniz için ihtiyacınız olan sadece ders çalışmak ve teknolojiyi derslerimize entegre ederek faydalı şekilde kullanmak. Okul bünyesinde açılmış olan Destekleme ve Yetiştirme kurslarına devam ederek TEOG 2. aşama sınavına daha iyi hazırlanacağınıza inanıyoruz." 

       İlçe Kaymakamımız öğretmenlerlede toplantı yaparak öğrencilerin sınav süreçlerinde daha yoğun ilgi ile üzerlerine düşmelerini, motivasyonlarını artırmayı sağlayıcı çalışmların yapılması,İklim şartlarının sert olduğu bir bölgede çalışıyor olmanızdan kaynaklanan sorunları öğrencilerimize yansıtmadığınızı ve öğretmenlerimizin büyük bir özveriyle görev yaptıklarını biliyoruz Bu zor şartlar altında çalışmalarınızdan dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

06-01-201606-01-201606-01-201606-01-201606-01-201606-01-2016       


Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.