MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Ortaokul/İ.H.O Müdürlüklerinin Dikkatine! T E O G

Tüm Ortaokul/İ.H.O Müdürlüklerinin Dikkatine! T  E  O  G

Sınavda görevli tüm öğretmen ve idareciler sınav günleri en geç saat 06:30´da Bulanık Kız Yatılı Bölge Ortaokulu önünde hazır bulunacaklardır. Görev yerine mazeretsiz geç gelen veya gelmeyenler hakkında yasal işlem yapılacaktır. Gerekli tüm hazırlıkların yapılarak herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi hususu önemle rica olunur.

NOT: Bina Sınav Komisyonu Başkanlarının (Hem Ortaokul hem İmam Hatip Ortaokullar) 24/04/2017 tarihinde saat 14:00´da Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılacak toplantıya katılmaları önemle rica olunur.


1-TEOG SINAVI - DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR (Elden Verilecektir)

2-SINAVDAN ÖNCE/SONRA YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLER (Bkz.Açıklamalar A) (Elden Verilecektir)

3-SINAVDA GÖREVLENDİRİLEN ÖĞRETMEN VE İDARECİ LİSTESİ (Elden Verilecektir)

4-SALON BAŞKANI VE GÖZETMEN İŞLEM BASAMAKLARI (Bkz.Açıklamalar B) (Elden Verilecektir)

5-SINAV TUTANAĞI ÖRNEĞİ(Bkz.Açıklamalar C) (Elden Verilecektir)

6-SALON TUTANAĞI ÖRNEĞİ(Bkz.Açıklamalar C) (Elden Verilecektir)

7-SERVİS ARAÇ ŞOFÖRLERİ BİLGİLERİ LİSTESİ (Elden Verilecektir)

8-BİNA YOKLAMA LİSTESİ (Bkz. Açıklamalar D) (Elden Verilecektir)

9-BİNA GÜVENLİK GÖREVLİSİ/IBAN BİLGİLERİ LİSTESİ (Elden Verilecektir)

10-ORTAK SINAVAR UYGULAMA GENELGESİ

11-ORTAK SINAVLAR E-KILAVUZU

12-MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI YÖNERGESİ


 

AÇIKLAMALAR:

A) Sınavdan Önce/Sonra Yapılacak İş ve İşlemeler dikkatlice okunmalı, görseller incelenmelidir. Sınavdan sonra Bina Sınav Güvenlik Görevlileri ve Hizmetli IBAN bilgileri MEB Merkezi Sistem Sınavları Ücret Tahakkuk programına girilmeli ve sistem üzerinden onay verilmelidir.

B) Salon Başkanı ve Gözetmen İşlem Basamakları çoğaltılarak sınav öncesi salon başkanlarına verilecek, sınav sonrası imzalı salon başkanlarından teslim alınarak okulda saklanacaktır.

C) Sınav/Salon Tutanakları birkaç fotokopisi çekilerek hazır bulundurulmalı ve tutanak tutulacaksa bu tutanaklar kullanılmalıdır.

D) Bina Yoklama Listeleri her oturum (Gün) için salon görevlilerine imzalattırılıp, Bina Sınav Komsiyonunca onaylandıktan sonra Fotokopisi okulda saklanmak üzere aslı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecektir. Bina Yoklama Listeleri aynı zamanda MEBBİS > Sınav İşlemleri Modülü > Diğer Sınav İşlemleri > Sınav Binası Görevli Bilgi Girişi > Raporlardan alınabilir.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.