MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tüm Okul Müdürlüklerinin Dikkatine
Eğitimde Yönetici Seçme ve Yetiştirme Kongresi![Tüm Okul Müdürlüklerinin Dikkatine](/www/images/mansetresim.png)
Bahsi geçen kongrenin her oturumunda, uygulayıcılarında görüşlerine yer verileceğinden EK-1’de yer alan oturum başlıkları kapsamında "Uygulamaya Yönelik" çalışmaları olan veya bu konularda uygulamadan biri olarak görüş bildirmek isteyen okul ve kurum müdürlerinin EK-2´de gönderilen taslak bildiri formatına uygun bir şekilde düzenlenerek en geç 09 Ocak 2018 tarihinde Müdürlüğümüzde olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.