MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TAŞIMALI EĞİTİM SERVİS ŞOFÖRLERİNE SERTİFİKA DAĞITIMI
![TAŞIMALI EĞİTİM SERVİS ŞOFÖRLERİNE SERTİFİKA DAĞITIMI](/meb_iys_dosyalar/2019_12/26130705_IMG_0511.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi (ASO) Müdürlüğünün işbirliği ile taşımalı eğitim öğrenci servis şoförlerine "Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitim Kursu" açılmış olup, kursu bitiren kursiyerlere sembolik olarak 5 şoföre sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL tarafından verilmiştir. Diğer şoförler sertifikalarını Halk Eğitim Merkezi (ASO) Müdürlüğünden almıştır.