MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşıma Merkezi Okul Müdürlüklerinin Dikkatine! Liste ve Dilekçe Formlar
![Taşıma Merkezi Okul Müdürlüklerinin Dikkatine! Liste ve Dilekçe Formlar](/www/images/mansetresim.png)
Aşağıda ekli bulunan dilekçe formların taşıma kapsamına alınan yerleşim birimlerinde ikamet etmekte olan öğrencilere (Ortaokullarda 5.,6.,7. sınıf, Liselerde 9.,10.,11. sınıflar) ve velilerine imzalattırılarak okulda muhafaza edilmesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılında aynı şekilde taşıma kapsamına alınan yerleşim birimlerinden gelecek tüm öğrencilere ve velilerine imzalattırılarak okullarda muhafaza edilmesi gerekmektedir.