MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşıma Merkezi Okul Müdürlüklerinin Dikkatine! Araç-Şoför Geçici Takip Formu ve Öğrenci Listeleri

Okullardan gelecek olan öğrenci listelerine göre taşıma planları oluşturulana kadar Ekte bulunan Geçici Takip Formlarının çoğaltılarak öğrenci taşıyan araçların günlük kayıt altına alınması, Eylül ayı sonunda yapılacak olan puantaj ve ödeme işlemlerinin bu formlara göre titizlikle yapılması aksi durumda tüm sorumluluğun taşıma merkezi okul müdürlüklerinde olacağının bilinmesi hususu önemle rica olunur.

NOT: Boş gelip giden hiç bir araca puantaj yapılmayacak olup kaydı tutulmayacaktır. Yalnızca öğrenci getirip götüren araçların kaydı tutulacaktır. Aracın kaydının tutularak puantaj yapılabilmesi için en az 4 öğrenci taşıması gerekmektedir. Birden çok araçla öğrenci taşınan yerleşim birimlerinden gelen araçlardan ilk araç dolmadan ikinci bir araçla, ikici bir araç dolmadan üçüncü bir araçla... taşıma yapılmayacaktır. 

Ortaöğretim Geçici Takip Formu

İlköğretim Geçici Takip Formu (Her okul için sekmeler halinde ayrı ayrı düzenlenmiştir.

 


 

Aşağıdaki Öğrenci Listesi Şablonu kullanılarak öğrenci listeleri eksiksiz 12/09/2019 tarihine kadar bulanik49@meb.gov.tr adresine e-posta yolu ile gönderilecektir. Başka bir şablonla oluşturulan listeler kabul edilmeyecektir.

 

Ortaöğretim Öğrenci Listesi Şablonu

İlköğretim Öğrenci Listesi Şablonu

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.