MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşeron İşçilerin Başvuru İşlemleri! ACELE VE GÜNLÜDÜR
![Taşeron İşçilerin Başvuru İşlemleri! ACELE VE GÜNLÜDÜR](/www/images/mansetresim.png)
İlçemizde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda hizmet alımı ile çalıştırılan taşeron işçilerinin başvuru işlemlerinin EKAP´tan (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yapılarak, başvuru formlarının 2 nüsha halinde düzenlenip Muş İl komisyonu tarafindan imzalanmak üzere en geç 25.01.2018 tarihin mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.