MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SULTANLI KÖYÜ İLKOKULUNA ZİYARET
![SULTANLI KÖYÜ İLKOKULUNA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_05/25143527_IMG_0378.jpg)
İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN,İlçe Jandarma Komando Bölük Komutanı Kom.J.Yzb.Onur KIÇAK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Sultanlı ilkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştular. 2017/2018 Öğretim yılında hizmete giren okul binasında incelemelerde bulunan Sayın UZAN öğretmenler tarafından okulda açılan kütüphane de inceleme yaptıktan sonra öğrencilere çeşitli ikram ve oyuncak malzemeleri dağıttılar.