MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
REHBER ÖĞRETMENLERİNE YGS VE LYS´YE YÖNELİK ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
![REHBER ÖĞRETMENLERİNE YGS VE LYS´YE YÖNELİK ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/07153729_IMG_8518.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürümüz Ali ÇİÇEKLİ, 2016-2017 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin YGS ve LYS için başarılarını yükseltmeye ve sınav kaygılarını en alt seviyeye çekmede büyük rol alan rehber öğretmenlerini çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ile ödüllendirdiler.