MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZDEN AB PROJESİ

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZDEN AB PROJESİ

Rehber Öğretmenlerden AB projesi!!

‘‘YOKLAMA ALINIYOR, NERDESİN?’’

Şube müdürümüz Yalçın TUNÇEL başkanlığında ilçemizde kurulan proje ekibi ile yoğun bir çalışma sonucunda Türkiye Ulusal Ajansına yazılan ‘YOKLAMA ALINIYOR, NERDESİN?’’ projesi tamamlandı.

Sunulan proje kapsamında ilçemizin kanayan yarası olan devamsızlık ve okul terki konularında KA1 - Bireylerin Öğrenme Hareketliliğinin gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Projenin kabul edilmesi durumunda projeye katkı sağlayan öğretmenlerimiz İspanya’nın Madrid kentine 7 günlük hareketlilik gerçekleştirecek olup, orada edindikleri deneyimlerini ilçemizde eğitim gören öğrencilerimize sunacaklardır.

 

Çalışmada emeği geçen, DSİ Ortaokulu Rehber Öğretmeni Fuat AYDOĞDU, Turgut Özal İlkokulu Rehber Öğretmeni Ayhan YULCU, , Türk Telekom Ortaokulu Rehber Öğretmeni Gizem ÇEÇ, Örenkent Ortaokulu Rehber Öğretmeni Müjdat Çelik, Turgut Özal Ortaokulu Rehber Öğretmeni Aytül ALEMDAR, Fatih Ortaokulu Rehber Öğretmeni Meryem BOZKURT ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehber Öğretmeni Zeynep ULAŞ’a harcadıkları yoğun mesai ve emekleri için teşekkür ederiz.

18-01-2018

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.