MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
REGAİP KANDİLİ PROGRAMI
![REGAİP KANDİLİ PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2020_02/27154115_IMG_0238.jpg)
Bulanık Anadolu İmam Hatip Lisesinin organizasyonuyla Regaip Kandili programı düzenlendi. Programda İlçe Müftüsü Murat KARANCİ günün maneviyatı hakkında konuşma yaptı.Kur'an-ı kerim tilaveti,dualar,şiirler ve ilahiler söyeleyen öğrencilerimiz öğretmenlerin emek ve çabalarını sahnede sergiledi. Programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder çocuklarımızın dünyasına katkıları için kendilerini tebrik ederiz.