MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL MÜDÜRLERİYLE I.TEOG SINAV DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

ORTAOKUL MÜDÜRLERİYLE I.TEOG SINAV DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürümüz Yalçın TUNÇEL  başkanlığında Halk Eğitim(ASO) Müdürlüğü konferans salonunda ortaokul müdürleriyle TEOG I. Dönem sınav değerlendirme toplantısı yaptılar.

    Toplantıda konuşan sayın EDİP TEOG I. Ortak sınavları tahmini sonuç ve analizinde başarıyı bir veya birkaç okula yüklemek eğitim ve öğretimde sağlıklı sonuçların elde edilmesinde iyi olmaz bu yüzdendir ki biz bu tür çalışmalarımızı genele yayarak tüm okullarımızın başarılarını üst seviyeye taşımayı hedeflemiştik, aldığımız değerlendirme sonuçlarına bakıldığında hedefe vardığımızı görüyoruz. Daha iyi sonuçların elde edilebilmesi için öğretmen ve öğrencilerle iletişim kurarak ve hedef belirleyerek ilerlersek TEOG 2.Ortak sınavlarında çıtayı biraz daha yükseltmiş olacağımızın kanaatindeyim dedi.

 

    İl genelleme sonuçlarına göre ikili eğitimin en çok yapıldığı ilçe bizim ilçemiz bahar aylarında ciddi bir inşaat çalışması olacak tüm okullarımızda ikili eğitimden normal eğitime geçmeyi hedefliyoruz. Yine bahar aylarındaki çalışmalarımızda Belediye ile işbirliği yapılarak 6 adet semt sahası bir adet halı saha projemiz var, öğrencilerimizin spor konusundaki sıkıntılarına bir ölçüde çözüm hedeflerimiz var. 5 okulumuzun bahçe alanına parke yapımı ve çevre düzenlemesi diğer okullarımızın alanlarına da sıcak asfalt yapmayı hedefledik ve proje aşamasından geçti.

 

30-11-201630-11-201630-11-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.