MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI
![ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_30164720_img_4930.jpg)
Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ali ÇİÇEKLİ başkanlığında Lise müdürleri ile toplantı yapıldı.Sayın ÇİÇEKLİ,toplantının amacının Muş ilindeki orta dereceli okulların YGS-LYS deki genel başarı düzeyinin Türkiye ortalamasına göre istenilen düzeyde olmaması ve hedef olarak ilçemiz öğrencilerinin motivasyonunu ve YGS-LYS başarılarını arttırarak Türkiye ortalamasına yaklaştırmak olduğunu söyledi. Yapılan deneme sınav sonuçlarının değerlendirmesini yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilmek için teknik bilgilendirmelerde bulundu.