MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
![ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_07/13112253_IMG_0172.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL başkanlığında orta öğretim okullarından sorumlu Şube Müdürü Mustafa ERGEN'in de katılımıyla orta öğretim okul müdürleriyle toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda;2020/2021 yılı Eğitim-Öğretim yılına hazırlık çalışmaları Mesleki ve Teknik ile Din Öğretim Genel Müdürlüğüne bağlı bütün resmi liselerin ,yapılacak iş ve işlemlerin değerlendirilmesi,taşımalı eğitim ve pansiyonların iyileştirilmesi,öğrencilerin durumları hakkında görüş alışverişi yapıldı.