MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖNEMLİ!!! KAR TATİLİ!!!
![ÖNEMLİ!!! KAR TATİLİ!!!](/www/images/mansetresim.png)
08.01.2015 Perşembe Günü ilçemizde bulunan köy, belde ve merkezdeki okullar (pansiyonlu okulların bazıları hariç) hava muhalefeti nedeniyle 1 (bir) gün tatil edilmiştir.
Acilen duyurulur.
NOT: Pansiyonu okul bahçesi içinde yer alan okullarda eğitim-öğretim devam edecektir. Ancak taşıma kapsamında bulunan öğrenciler için tatil geçerlidir.
NOT: Pansiyonu okul sınırları içinde yer almayan pansiyonlu okullar için de tatil geçerlidir.