OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI
![OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_05164619_img20160505wa0005.jpg)
Okullar arası Öğretmenler Voleybol turnuvasında birinci olan Turgut Özal İlk ve ortaokulu oldu.125.Yıl İlk ve Ortaokulu ile finale kalan Turgut Özal çekişmeli ve bir o kadar da zevkli geçen maç 3-2 lik bir skorla tamamlandı.Rüstemgedik ve İmam Hatip Lisesi üçüncülük ve dördüncülük karşılaşmasında 3-1 lik skorla Rüstemgedik’in üçüncü olmasıyla tamamlandı.
Final karşılaşmasını seyreden Şube Müdürümüz Veysi BORA final de oynanan oyunun çekişmeli ve bir o kadar heyecan verici bölümlerinin olduğunu söyledi. Turnuvanın hazırlanması ve bitimine kadar emeği geçen gerek oyuncu ve gerekse koordineden sorumlu öğretmenlerimizi kutlayarak teşekkür etti.