MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ZİYARETLERİ
![OKUL ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2018_10/22141602_IMG_0235.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Mesçitli mahallesi,Üçtepe,Gümüşpınar,Çaygeldi köyleri ve Elmakaya Beldesi okullarını ziyaret etti.
İdareci ve öğretmenlerle toplantı yapan müdürümüz; devamsızlık mektuplarının ivedilikle velilere gönderilmesi okullarımızdaki devamsızlıkların çözümü için veli,muhtar ve okul işbirliği yaparak devamsız öğrencilerin yeniden okula kazandırılması talimatını verdi.