MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
![OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_10/22164040_IMG_0008.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL başkanlığında, sınavlardan sorumlu Şube Müdürü Tekin ERDOĞAN'ın katılımıyla ortaokul ve lise müdürleriyle toplantı yapıldı. Türkiye genelinde 26/10/2021 günü ortaokullarda 7 ve 8. sınıflar, 27/10/2021 günü ise liselerde 11 ve 12. sınıf öğrencileri için yapılacak olan Kazanım Değerlendirme Uygulaması Sınavı hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.