MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL başkanlığında Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN ve Tekin ERDOĞAN'ın katılımıyla okul müdürleri ve müdür yetkili öğretmenlerle genel toplantı yapıldı.

    Eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine başladığımız şu günlerde geleceğimizin teminatı çocuklarımıza,gençlerimize, o çocukların geleceğini şekillendiren öğretmenlerimize,yarı yıl tatilini fırsata çevirip okullarımızı eğitim öğretime hazırlayan okul müdürlerimize,cefakar,vefakar anne ve babalarımıza hayırlı olamasını diliyorum diyerek sözlerine başlayan Sayın TUNÇEL genel olarak şu konulara değindi.    

    Doğal afetlerden etkilenmemek için okul müdürlerinin insiyatifli davranarak önlem almaları,taşımalı eğitimdeki öğrencilerin durumları yemek ve iaşelerinin düzenli olarak takip edilmesi,pansiyonların hijyenik koşullara uygun hale getirilmesi,eğitimde kaliteye ulaşmak için öğretmen ve öğrencinin mutluluğu,okullar arasında koordinasyon kurularak sürekli iletişim halinde olmaları,sürekli devamsız öğrenciler için komisyon kurularak yeniden eğitime kazandırılmaları,belirli gün ve haftalar,ders giriş çıkış saatlerine riayet edilmesi,kitap seçim modülünün işlenmesi,İYEP kurslarının amacına uygun devam ettirilmesi,uyuşturucu ile mücadele,DYK kurslarının önemi,WEB sitelerinin güncellenmesi konuları ele alındı.

06-02-202006-02-202006-02-202006-02-2020

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.