MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

    Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL başkanlığında Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN ve Tekin ERDOĞAN'ında katılımıyla okul müdürleriyle genel toplantı yapıldı.        Toplantıda okullarımızın genel durumları,öğrenci başarıları,devamsızlık ve disiplin durumları,proje ve işbirliği çalışmaları,sosyal etkinlik çalışmaları,okul sağlığı çalışmaları,yönetim konusu,mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı. Sayın TUNÇEL; Eğitimde başarıyı yakalamanın bir bölümünün düzenli olarak yöneticilerle bir araya gelip,sorunları tartışıp,hep birlikte çözüm yollarını bulmaktan geçtiğini belirtti.

    TUNÇEL İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince mobilya,elektrik elektironik ve metal bölümlerinden oluşturulan mobil tamir ekibi okullarımızı dolaşarak gerekli tamir ve onarımları yapacaktır dedi. 24/25 Aralık 2019 tarihlerin de il genelinde yapılacak olan ortak sınavlar hakkında bilgilendirme yaptı. 

    Sayın TUNÇEL DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları)' nın genel maksatlarını da görüşürek öğrencilerimizin akademik başarılarına önem arz ettiğini bildirildi. Toplantıya katılan okul müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

   16-12-201916-12-201916-12-201916-12-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.