MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

    Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL Başkanlığında Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN ve Meti ARAL' ın da katılımıyla okul müdürleriyle genel toplantı yapıldı.

   Sayın TUNÇEL toplantıda; okullarımızın fiziki durumlarının iyileştirldiğini artık eğitime ağırlık verme döneminin geldiğini dile getirerek Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) ile İlkokullarda Yetiştirme Eğitim Programı (İYEP) kurslarının tam manasıyla işletilmesi, elektrik ve su faturalarının zamanında sisteme girişlerinin yapılması, okul kantinlerinin sözleşmelerinin yenilenmesi ve hijyen koşullarının uygulanması ve pansiyonlu okullarımızın tam kapasitede çalıştırılarılması için çalışmaların yapılması, devamsız öğrencilerin okul veli işbirliğine gidilerek okula kazandırılmaları talimatını verdi.

   Kılık kıyafet yönetmeliğinin hatırlatılmasından sonra dilek ve temennileri dinleyen TUNÇEL katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

22-10-201922-10-201922-10-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.