MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

lçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN ve Murat AYGÜR´ünde  katılımıyla Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi konferans salonunda Okul Müdürleriyle genel toplantı yapıldı.

           Toplantıda konuşan Müdürümüz Deniz EDİP; Okullarımızın fiziki anlamdaki bir çok eksikliklerin giderildiğini dile getirerek asli görevimizin eğitim öğretim niteliğini artırmak olduğunu söyleyerek, okullarımızda sosyal etkinlikler, kültürel faaliyetler, spor aktiviteleri ve yarışmalara ağırlık verilerek öğrencilerimizin diğer yönlerin ide keşfederek yönlendirmelerimizi o yönde yapmalıyız. Devamsız öğrenciler üzerinde durularak kurtardığımız, kazandığımız bir öğrencinin hayatını değiştirebiliriz.

          Eğitim ve destekleme kursları ve egzersiz kurslarının denetimlerini sıkça yapıp görülen aksaklıkların giderilmesi için çalışmalar başlatarak öğretmenlerimizin daha verimli çalışmalarını sağlamalıyız. Okul WEB sitelerinin güncellemelerini yaparak yapılan etkinliklerin paylaşılması, okul kantinlerinin rutin kontrolleri yapılarak hijyenik ve sağlıklı ürünlerin satılmasını sağlamak, pansiyonlu okullarımızdaki yemekhane, mutfak, yatakhane ve etüt odalarının sıklıkla kontrollerinin yapılması, TÜBİTAK 4006 projesinde başvuruları onaylanan okullarımızın bu yılki yapılacak olan TÜBİTAK fuarının daha renkli ve coşkulu geçmesi için çalışmalar yapılmasını istedi, Kılık kıyafet ve mesai saatlerine riayet edilerek giriş çıkışların kontrollü sağlanması ve eğitim öğretimin aksatılmaması talimatını verdi.     


         Dilek ve temennilerin dinlenmesiyle devam eden toplantı katılımcılara teşekkür ve başarı dilekleriyle sona erdi.


16-02-201816-02-2018

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.