MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİYLE GENEL TOPLANTI YAPILDI

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP başkanlığında,Şube Müdürümüz Yalçın TUNÇEL´inde  katılımıyla ilçemiz okul müdürleriyle genel toplantı yapılarak 2017/2018 Eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları ele alındı. Okullarımızın genel durumlarının görüşüldüğü toplantıda okul bahçelerinde ve tören alanlarında yapılacak parke çalışmaları,güncellenen öğretim programları varsa küçük onarımların yapılarak eğitim öğretime hazır hale getirilmesi konuları ele alındı. Pansiyonlu okullarımızın okullar açılmadan gerekli ihale işlemlerinin tamamlanarak pansiyon ve yemekhanelerin hazır hale getirilmesi görüşüldü. 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP "Birikimlerimizle,eğitimin niteliklerini üst düzeyde tutmayı hedeflediğini dile getirerek,eğitimin öznesinin öğrenci olduğunu belirterek yeni dönemde;öğretmen,öğrenci,veli iletişiminin daha açık tutulmasını,okul idaresinin her zaman ulaşılabilir ve şeffaf olması gerektiğini ifade etti".

   Kitap dağıtımı zümre toplantıları ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından,öneri ve sorunların dinlenmesiyle devam eden toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP´in katılımcılara teşekkür etmesi ve başarı dilekleriyle son buldu.

 

24-08-201724-08-201724-08-201724-08-2017

 

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.