MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİYLE DÖNEM SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![OKUL MÜDÜRLERİYLE DÖNEM SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2023_01/19170514_IMG_4351.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL ile Şube Müdürü Metin ARAL Okul Müdürleriyle dönem sonu değerlendirme toplantısı yaptılar.Toplantıda I. dönem akademik eğitim çalışmaları değerlendilerek ara tatllde yapılması gereken e okul,mebbis işlemleri,seçmeli ders kitap seçimleri ve ikinci dönem de yapılacak çalışmalar değerlendirildi.Toplantıya katılan okul müdürlerine yapılan çalışmalar konusunda teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdılar.