MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİYLE ÇALIŞTAY YAPILDI
![OKUL MÜDÜRLERİYLE ÇALIŞTAY YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_10/26185310_IMG_0287.jpg)
Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi Konferans salonunda Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim üyesi Doç.Dr. Ali ARSLAN tarafından okul müdürlerine yönelik verilen Muş´ ta eğitimdeki kaliteyi arama seminerine İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN, Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN ve Metin ARAL ´da katılım gösterdiler.