MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİYLE BÖLGESEL TOPLANTI
![OKUL MÜDÜRLERİYLE BÖLGESEL TOPLANTI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/23155615_IMG_0490.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL ile Şube Müdürü Tekin ERDOĞAN 125.Yıl ilk ve ortaokulunda okul müdürleriyle bölgesel toplantı yaptılar.Toplantıda;okullara kayıt yaptıracak öğrencilerin bölgesel sorunları,devamsız öğrencilerin durumları ile en son ilçe genelinde yapılan deneme sınav sonuçlarının değerlendirmesi ve akademik başarının yükseltilmesi konuları görüşüldü.