MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE VİDEO KONFERANSLI TOPLANTI DÜZENLENDİ
![OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE VİDEO KONFERANSLI TOPLANTI DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_09/09164138_IMG_0033.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL başkanlığında, Şube Müdürümüz Mustafa ERGEN ve Okul Müdürlerimizin katılımı ile video konferanslı 2020-2021 eğitim öğretim yılı genel bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantının ana konusunu eiğitim öğretim, salgın süreci, okullarda sağlık ve güvenlik önlemleri oluştururken toplantı karşılıklı fikir alışverişi, soru-cevap şeklinde sürdürülerek tamamlandı.