MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE YIL SONU TOPLANTISI

OKUL MÜDÜRLERİ İLE YIL SONU TOPLANTISI

        2015 -2016 Eğitim ve öğretim yılı sene sonu toplantısı Halk Eğitim Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP başkanlığında Şube Müdürümüz Veysi BORA´nın da katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan toplantı da yıl sonu değerlendirmesi yapılarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alış verişi yapıldı.

     Gerçekleştirilen toplantıda Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimizin girdiği  TEOG Sınavlarında istenilen başarının elde edildiği, başarı oranınında artış gözlendiği vurgulandı. Ayrıca Ortaöğretimde istenilen hedeflere ulaşılamadığına dikkat çeken müdürümüz, kız çocuklarının okullarımıza devamının sağlanması için daha gayretli ve özverili çalışılması gerektiğini belirtti.

     İlçe genelinde okullarımızın kültürel ve sosyal faaliyetlerde ciddi anlamda ilerleme kaydettiğine vurgu yapan Sayın EDİP, İlçemiz genelinde TÜBİTAK Projelerinde gösterilen gayretten memnuniyetlerini ifade etti.

      Şube Müdürümüz Veysi BORA her okulda yaz kurslarının açılabileceğini belirterek bu konuya hassasiyet gösterilmesi gerektiğini, geçen yıl yaşanılan sıkıntıların başında gelen seçmeli ders notlarının bu yıl sıkıntıya mahal verilmeden girilmesi gerektiğini dile getirdi. Proje notlarının girilmesi gerektiğini bazı okullarımızın bu konuya dikkat etmediğini belirtti.Atık kitap ve kağıtların teslim edilmesi gerektiğini belirtti.

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürümüz Veysi BORA okul müdürlerimizin toplantıya katılımlarından dolayı ayrıca yıl boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmaları, hassasiyetleri ve gayretlerinden dolayı tüm  eğitim camiası çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

    

08-06-201608-06-201608-06-201608-06-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.