MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE TEOG BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİ İLE TEOG BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Veysi BORA, Yalçın TUNÇEL ve sınav yapılacak okullarımızın müdürleri ile öğretmenevinde akşam yemeği eşliğinde bilgilendirme toplantısı yapıldı.

       Toplantıdaki gündem maddeleri ve TEOG sınavı öncesinde ilçede ve okullarda alınacak önlemler değerlendirildi. Bakanlık tarafından hazırlanan genelge bildirisi sunuldu. Sınavda görev alacak öğretmenlere okul yöneticilerince bilgilendirme toplantılarının yapılması istendi.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP yaptığı konuşmasında, "Biz büyük bir aileyiz. Ekip ruhu ile başarıyı yakalayacağız. Müdürlüğümüzün bir vizyonu ve bir duruşu var. Bizler bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda ve kararlılıkla görevimizi sürdüreceğiz. Geçmiş yıllardaki sınav tecrübelerimizi bu yıllara da aktaracağız. Bulanık’ta ki eğitim kurumları sınav atmosferinden her zaman başarılı bir şekilde çıkmaktadır. Teyakkuz halinde olup daha çok başarılı olmak adına sınava kilitlenmeliyiz. Biz öğrencilerimiz için buradayız. Kesinlikle sınavlarda öğrenci mağduriyeti istemiyoruz. Sıfır hata ile hareket edecek ve olumsuz bir duruma göz açtırmayacağız" dedi.

      Toplantıda söz alan Şube Müdürümüz Veysi BORA “ Sınavlarda görevlendirilen personelin çalışmalarını titizlikle yapacağı inancında olduğunu”  dile getirdi.

      Toplantı devamında konuşan Şube Müdürümüz Yalçın TUNÇEL, “Geçen yıl I. TEOG sınavında başlayan başarılı artış grafiğimizin Çarşamba ve Perşembe günlerinde yapılacak II. TEOG Sınavında da devam ettirilmesi adına her türlü tedbirin alınması ve öğrencilerimizin olumlu bir atmosferde sınava girmelerinin sağlanmasını istedi.”

 

      Toplantıya katılan bütün idarecilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür eder ve yapılacak sınavda başarılar dileriz.

 

25-04-201625-04-201625-04-201625-04-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.