MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE GENEL TOPLANTI

OKUL MÜDÜRLERİ İLE GENEL TOPLANTI

    İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, Şube Müdürlerimiz Metin ARAL ve Ali ÇİÇEKLİ’nin de katılımıyla toplantı yapıldı.

    Toplantıda okul müdürlerine hitaben konuşma yapan Sayın UZAN: "Eğitimin kalitesini artırma çalışmaları yapmamız önemli faaliyet ve proje üzerinde çalışmamız gerektiği, coğrafi olarak kritik bir konumda bulunduğumuz, çocuklarımızı sosyal ve sanatsal yönlere yönlendirecek  proje ve faaliyetler üretin ki bizde her konuda destekleyelim.Çocuklarımızın gönül dünyalarına dokunalım, yakın ilişkiler kurarak neyin zararlı neyin yararlı olduğu konularda onları bilgilendirelim ve ötekileştirmelerden uzak tutmaya çalışalım.Velilerle daha sık görüşmeler yaparak öğrencilerin ders durumları dışındaki davranış ve kötü alışkanlıklardan haberdar edelim ki iş birliğiyle çocuklarımızı sosyalleştirelim.

 

    Okul müdürleri öğretmen ve öğrencilere formüle olmalıdırlar.Öğretmenler ve çocuklar sizleri örnek alırlar rol modelleri sizlersiniz. Değerler Eğitimine önem verip öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan ve kötü düşüncelerden arındırmalıyız" dedi.Görüş ve önerlerin konuşulmasıyla toplantı sonlandı.  

 

17-02-201717-02-201717-02-201717-02-201717-02-2017

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.