MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE DÖNEM SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİ İLE DÖNEM SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

2015-2016 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP başkanlığında Şube Müdürlerimiz Veysi BORA ve Ali ÇİÇEKLİ’nin de katılımıyla yapılan “1. Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı”nda genel durum değerlendirmesi yapılarak yarıyıl tatilinde kaloriferli okullarımızın dikkat edeceği hususlar görüşüldü.

Tatile girerken okullarımızın, İŞKUR Çalışanlarına veya Köy Muhtarlarına tutanak ile teslim edilmesi, kaloriferli okullarımızın kaloriferlerin tesisatları zarar görmeyecek şekilde yakılması ve tasarrufa gidilmesi hakkında bilgi verildi.

2.Dönem de ücretli öğretmenlerin çalıştığı okul müdürlerinin ders işleyişi, sınıf defterlerinin doldurulması konusunda rehberlik ve yardım etmeleri konusu ele alındı.

1. Dönem TEOG- LYS ve YGS  kurslarının başarılı bir şekilde yürütüldüğü yapılan denetimler sonucu anlaşılmış olup yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür edildi. 2. Dönemde aynı hassasiyetin tüm okullarımızda da gösterilmesi önerildi.

Kurslarda kaynak tasarrufuna gidilmesi ve kaynak olarak EBA( Eğitim Bilişim Ağı)’nın daha yaygın kullanılması önerildi. Okullarımızda 5,6 ve 7. Sınıflarda açılacak kurslarda İngilizce derslerinin kursunun da açılması gerektiği kanısına varıldı.

Aday öğretmenlerin değerlendirme formlarının tamamlanması, tüm personel özlük bilgilerinin güncellenmesi ve MEBBİS’e işlenmesi söylendi.  

 

Toplantıya katılan tüm okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize 22/01/2016’da başlayacak olan Yarıyıl tatilinde “İyi Tatiller” dileğinde bulunarak katıldıkları için teşekkür edildi.

15-01-201615-01-201615-01-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.