MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL İNŞAATLARI DENETİMİ
![OKUL İNŞAATLARI DENETİMİ](/meb_iys_dosyalar/2017_08/10085242_IMG-20170810-WA0001.jpg)
Şube Müdürümüz Metin ARAL Sultanlı ve Şatırlar köyünde inşaatları devam eden okul binalarının yapım aşamalarını yerinde inceledi. Şatırlar’da 2 derslik Sultanlı’ köyünde 8 derslik olarak yapılan yeni okul binalarında yaptığı incelemelerde yüklenici firma yetkilileriyle görüşerek eğitim-öğretim’e kısa bir süre kaldığını ve yetiştirilmesi için bilgilendirmelerde bulundu.