MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER BULUŞMA TOPLANTISI

ÖĞRETMENLER BULUŞMA TOPLANTISI

    İlçe Kaymakamımız Dr. Hacı Arslan UZAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, Şube Müdürümüz Murat ÇELİK sekizincisi düzenlenen öğretmenlerle buluşma toplantısında bir araya geldiler.

    Kaymakam Sayın UZAN; Değerli mesai arkadaşlarım bu tür toplantıları yapmamızın amacı devlet memurlarının hal, davranışlar, coğrafi sorumlulukları, eğitimde değişim ve dönüşüme katkı sağlamak için yapmamız gerekenlere hep birlikte değinmektir. Önceki toplantılarda öneriler ve istekler dahilin de başlatmış olduğumuz projede Spor Bakanlığımızın katkılarıyla bir çok spor malzemeleri şuanda ilçemizde teslim alınmış durumda, çok yakında taleplere göre okullarımıza dağıtımı yapılacak. Bu sayede öğrencilerimizin farklı yönlerini keşfederek değişik alanlara yönlendirmeliyiz.

    Okul ile aileler arasındaki bağı güçlendirmek için veli ziyaretlerini önemseyip ailelere düşen sorumlulukları hatırlatmalıyız. Devamsız öğrenciler üzerinde daha çok emek sarf ederek okula yeniden kazandırabilmek için gerekirse devlet adına maddi ve araç gereç açısından yapılacak her türlü yardımların yapılacağının sözünü verebilirsiniz dedi.

    40 Yıllık meslek deneyimlerini anlatması için Halk Eğitim ve (ASO) Müdürü Resul BULUT’ a  söz hakkı veren Sayın UZAN Resul BULUT’ a tecrübelerini paylaştığı için teşekkür etti.

    Öğretmenlerimizin düşünceleri ve öğrenciler için yapılaması düşünülen projeleri dinledikten sonra toplantıyı sonlandırdı.

   

27-02-201927-02-201927-02-201927-02-201927-02-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.