MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZİN KUPA SEVİNCİ

ÖĞRENCİLERİMİZİN KUPA SEVİNCİ

    2016/2017 Öğretim yılı Muş ilinde gerçekleştirilen merkez,ilçe ve köy okullarının katıldığı toplamda 30 okuldan 100 sporcunun katıldığı atletizm yarışmasında yıldız kızlar ve yıldız erkekler kategorisinde yarışan öğrencilerimizden ve okullarımızdan bireysel de yıldız erkeklerde 1. Cumhuriyet ortaokulundan Diyar SÖNMEZ,yine bireyselde yıldız kızlarda Esenlik ortaokulundan 2.Besra ÖZMEN,3.Fatma ALTUN ve takımlarda yıldız erkeklerde 4. Cumhuriyet ortaokulu,yıldız kızlarda 2. Esenlik ortaokulu,yıldız kızlarda il 4. Cumhuriyet ortaokulu dereceye girmiştir.

    Cumhuriyet ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Hüseyin ARSLAN ve Esenlik Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Berçem SUBAŞI almış oldukları kupalarla İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Yalçın TUNÇEL ve Şube Müdürümüz Metin ARAL’ı  makamında ziyaret ederek yarışmalar hakkında bilgilendirme yaptılar.

    Müdür Vekilimiz Yalçın TUNÇEL bu tür etkinliklerin devam ettirilmesi halinde maddi ve manevi desteklerimizin devam edeceğini belirterek öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

 

17-11-201617-11-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.