MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZİ BURSA GEZİSİNE UĞURLADIK

ÖĞRENCİLERİMİZİ BURSA GEZİSİNE UĞURLADIK

    İlçe Kaymakamı Mehmet İLİDİ' nin girişimleriyle İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü' nün katkıları ve Bursa TÜMBULSEVDER işbirliği ile orta öğretim den 50 öğrenci 2 görevli öğretmen için  9 günlük seyahat düzenlenmiş olup öğrencilerimiz yolculuklarına başlamış oldular.Kafileyi yolcu etmek için eşlik eden Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL ve Şube Müdürümüz Tekin ERDOĞAN öğretmen ve öğrencilere gerekli talimatları verdikten sonra yola çıkıldı.

    Bursa´daki ilk yerleşim izlerini, 8.500 yıl öncesine, uygarlık temellerinin atıldığı Neolitik döneme aittir. Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Bursa, Osmanlı Devleti'nin başkentliğini yapmış tarihi dokusunu hala barındıran bir şehrimizdir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geçmişimizden bugüne tarihin sahnelerine tanık olan şehrimizde, tarihi mekanları gezerken, değişik tatları tadarken öğrencilerimize 9 gün sürecek olan bu gezide zamanı iyi değerlendirmelerini ve eğlenmelerini dileriz.

19-12-201919-12-201919-12-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.