MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜZİK ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
![MÜZİK ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_10/06101848_IMG_3210.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL,Şube Müdürü Tekin ERDOĞAN,Halk Eğitim Merkezi ve (ASO) Müdürü Metin BOSTANCI ilçe genelindeki müzik öğretmenleriyle toplantı yaparak eğitim-öğretim yılı sürecinde yapılacak etkinlikler,faaliyetler ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak olan Türk müziği korosu çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.