MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ MOBİL GENÇLİK MERKEZİ ETKİNLİKLERİ
![MUŞ MOBİL GENÇLİK MERKEZİ ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2019_04/09155036_IMG_0076.jpg)
Muş İl Gençlik Merkezi Kulübü Derneği ile İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü´nün ortaklaşa düzenlediği sportif faaliyetler çerçevesinde İlçemiz M.Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu bahçesinde eğlenceli ve verimli faaliyetler gerçekleştirildi. Etkinliğe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP’ te katılarak öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.