MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE PLAKET VERİLDİ
![MUŞ ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE PLAKET VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_03/01165030_IMG_0049.jpg)
Anadolu Gençlik Derneği Muş Şube Başkanı Aydın SUNA ve dernek yönetim ekibi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP’i makamında ziyaret ederek Siyer-i nebi konulu yarışmaya desteklerinden dolayı plaket takdim ettiler. Sayın EDİP dernek başkanı ve yönetim ekibine duyarlı olmalarından dolayı teşekkür etti.