MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdiresi Sema DAĞLI ve öğretmenlerini ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Derya ŞİRİN, memur Başak KARAKOYUN ve Nursel ÖZDAĞ’ a çiçek ve gül verdi.

Bu Bağlamda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili şu mesajı yayınladı.

    Kadınların bir anne olarak gelecek nesilleri yetiştirme konusunda gösterdikleri fedakarlık ve çabanın her türlü takdirin üzerinde olduğuna işaret eden Sayın EDİP, bu nedenle geleceğe güvenle bakabilmek, kadın ve kadına verilen önemle doğru orantılıdır. Türk kadınının, dünya kadınları arasında anaç yapısı, yüreğindeki büyük sevgi ve özverisi, eşine ve ailesine bağlılığı ile ayrı bir yeri vardır. Kadınlarımızın en zor şartlarda bile sabırlı olmaları ve fedakarlıkları ile en ağır rolleri üstlenmekte, annelik görevlerinde olduğu gibi hayatın her alanında başarı ile öne çıkmaktadır. İnsanlık tarihinde örneklerine rastladığımız nice başarılar gibi ülkemizin kadınları da tarih boyunca istiklal ve istikbal mücadelemizde daima en ön safta yer almışlardır.

    Sözün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının yanısıra ilçemizde görev yapan bayan öğretmenlerimiz, personellerimiz ve bayan velilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum dedi.

08-03-201908-03-201908-03-201908-03-201908-03-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.