MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZDEN YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEĞİ

MÜDÜRÜMÜZDEN YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEĞİ

 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP bu yıl Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavlarına girecek öğrencilerimize başarı diledi.

    Sayın EDİP ;”Sevgili üniversite adayları; on iki yıldır emek verdiğiniz eğitim-öğretim maratonunun ardından geleceğinizi belirleyecek olan sınava bu hafta gireceksiniz. Bu süreçte ailelere de büyük görevler düşmektedir. Değerli gençlerimizin başarılı olmalarında ve stresten uzak bir şekilde motivasyonlarını yüksek tutmalarında hiç şüphesiz ailelerimizin büyük katkıları bulunmaktadır. Bu aşamada geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacaklarına olan inancım sonsuzdur”.

    “Bu duygu ve düşüncelerle sınava girecek öğrencilerimize ve tüm üniversite adaylarına başarılar diler öğrencilerin yetiştirilmesinde her türlü fedakarlığı göstermiş ve emek vermiş olan öğretmenlere ve ailelere teşekkür ederim” dedi.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.