MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLERİMİZ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR

MÜDÜRLERİMİZ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR

   

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürlerimiz Yalçın TUNÇEL ve Ali ÇİÇEKLİ İlçemiz Fatih İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek okulların açıldığı ilk günde öğrencilerle buluştular.

  Öğrencilerimize sınfta konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP; amacımız sizlerin kendi ayakları üzerinde dik ve sağlam durabilen yetişkinler olarak geleceğe adım atmanızdır. Aynı zamanda geleceğimiz olan sizlerle vatanımızın bekasını, hürriyetini teminat altına almaktır. Bu gayelerimizin gerçekleşebilmesi için, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve tüm personelimizle gerektiğinde gecemizi gündüzümüze katarak, gerek donanımsal gereksinimler, gerekse eğitim açısından yapılması gereken ne varsa yerine getirmeye, sizlerin eğitimi için en uygun eğitim ortamlarını sağlamaya gayret ediyoruz. Size düşen vazife de çok çalışmak, kendinizi mümkün olan en üst düzeyde yetiştirmektir.

    Yeni bir döneme yeni bir başlangıç olarak bakmanızı istiyoruz. Bölgemizin coğrafi yapısı itibariyle okumaktan başka bir seçeneğimizin olmadığı görülmektedir,onun için çalışmalarımızı bu yönde yapmalıyız.4 ncü sınıftan 5 nci sınıfa geçen öğrencilerle de bir dizi sohbet eden sayın EDİP ilk okuldan orta okula geçtiğiniz bir dönemdir.Artık öğretmenleriniz bir tane değil her branştan bir öğretmeniniz olacak ve sizin eğitimlerinizin daha iyi ve kaliteli olmasına yardımcı olacaklar,bizlerde sizler için gerekli donanım ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışacağız.

    15 Temmuz darbe girişimine de değinen müdürümüz en kötü yönetimlerin dahi darbe yönetimlerinden iyi olduğunu belirterek Bakanlığımızca 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz anısına dair bastırılan broşürlerden ülkemize neler yapılmak istendiği ortadır.

 

19-09-201619-09-201619-09-201619-09-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.