MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL, yayınladığı yeni yıl mesajında; "2019 yılını geride bırakırken, Yeni Yılın Öncelikle Eğitim Çalışanlarına, Velilerimize, Öğrencilerimize, Milletimize ve Tüm İnsanlığa Huzur ve Mutluluk Getirmesini Diliyorum" dedi.

    Sayın TUNÇEL; "2019 yılını hatıraları ve kazanımlarıyla geride bırakarak 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor; 2020 yılı için önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Üreten, okuyan, düşünen, soran, sorgulayan bir öğrenci kitlesi yetiştirmek, İlçemiz ve ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyor, azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçiriyoruz.

    Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi'nin başarısı adına Bulanık İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirmeye çaba gösterecek;bundan sonra da tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum." dedi.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.