MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKUL ZİYARETLERİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKUL ZİYARETLERİ

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, Şube Müdürümüz Ali ÇİÇEKLİ, Said Nursi Anadolu Lisesi ve Gazi Ortaokulu öğretmenleri ile bir araya gelerek YGS ve TEOG sınavları hakkında bilgi aldılar. Said Nursi Anadolu Lisesi öğretmenleri ile yapılan toplantıda haftasonu okul bünyesinde açılan YGS kurslarının önemi, öğrenci devamları ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, YGS sınavında eğitim çıtasını yükseltme hedefleri için bazı önerilerde bulundular. Müdürlüğümüzce temin edilen YGS hazırlık soru bankası kitapları öğrencilere dağıtılmak üzere idareye teslim edildi.

      Gazi Ortaokulu öğretmenleri ile de toplantı yapan müdürlerimiz TEOG sınav sonuçlarını değerlendirerek öğretmenlerimizin yapılacak çalışmalar da daha özverili olması beklentilerini dile getirdiler. TEOG kurslarına verilen önem dile getirilerek öğrenci devamlarının sağlanması için öneriler de bulunuldu.

 

01-12-2015

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.