MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN DÖNEM SONU MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN DÖNEM SONU MESAJI

   

    Uzaktan eğitimin kaçınılmaz olduğu bir noktaya geldiğimiz salgın sürecinde öğretmenlerimiz, EBA canlı ders uygulamasıyla öğrencileriyle buluştular ve onları uzaktan eğitime adapte edebilme noktasında önemli çalışmalar sağladılar.

    Okullarından, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrı kalan kıymetli öğrencilerimiz, sizlere olan özlemimizi yeni eğitim ve öğretim dönemine saklıyoruz. Yeni eğitim dönemine çok daha iyi bir başlangıç yapmak için tatilde olduğunuz süreyi iyi değerlendirin. Teknolojik aletlerden mümkün olduğunca uzak durarak kış oyunları oynayarak, kitap okuyarak, sağlığınıza dikkat edin ve fiziksel aktivitelerinizi ihmal etmeyin.

    Bilindiği gibi eğitimin üç sac ayağı olan öğrenci, aile ve okulun uyumu çocuklarımızın başarısında oldukça önem arz etmekte. Bu zincirin ayrılmaz bir parçası olan kıymetli ailelerimiz, uzaktan eğitim sürecinde bizlerin en büyük destekçisi oldu. Bu süreçte gördük ki her ev bir okul; ebeveynlerimiz ise çocuklarımıza yaptıkları rehberlikle birer öğretmen olarak bizlerin evdeki temsilcileri oldu. Çocuklarımızın uzaktan eğitime kazandırılmalarında önemli bir geri dönüş sağlayarak bizlere destek olan değerli velilerimize teşekkürlerimi sunuyor, ikinci eğitim döneminde aynı sabır ve kararlılıkla desteklerini bekliyorum.  

    Tüm bu duygu ve düşüncelerle ikinci eğitim ve öğretim döneminde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin cıvıltıları içerisinde yine bir arada olacağımız sağlıklı günlerde buluşmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

 

                                                                                                     Yalçın TUNÇEL

                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

                                                                                     

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.