MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL'den Güvenliğimizin Teminatı olan Emniyet Personeline ve Sağlık Çalışanlarımıza Büyük Destek

 Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL'den Güvenliğimizin Teminatı olan Emniyet Personeline ve Sağlık Çalışanlarımıza Büyük Destek

 

    Emniyet güçlerimizi ve sağlık çalışanlarımızı tam güçle destekliyoruz.

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL , konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ülkenin yeni tip koronavirüse karşı verdiği mücadelenin ve bu mücadele kapsamında alınan tedbirlerin titizlikle sürdürüldüğünü belirtti.

    Bu süreçte emniyet mensupları,Jandarma ve Sağlık Çalışanlarımıza; gece gündüz demeden, canlarını hiçe sayarak pandemi ile mücadelede ilgili makamların aldığı koruyucu tedbirlerin uygulanması için ülkenin her köşesinde fedakarca çalıştıkları için teşekkür ederek; Bizlerde bu süreçte ne yapabiliriz noktasında tasarrufta bulunarak ilk etapta sağlık çalışanlarımız ve emniyet güçlerimiz için maske ve koruyucu siperlik üretimine başladık,üretime devam ediyoruz.

    Sayın Tunçel , sürecin daha sağlıklı yürütüldüğü için emek veren tüm kurum çalışanlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

28-04-202028-04-202028-04-2020

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.